Serwis

Serwis urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, drukarek, ploterów, DEVELOP, Canon, Konica Minolta, Poznań

 

Nasi wykwalifikowani serwisanci specjalizują się w serwisie wszystkich modeli urządzeń takich marek jak DEVELOP, Konica Minolta i Canon. Usługi serwisowe przeprowadzane są  tylko w oparciu o oryginalne materiały eksploatacyjne i części zamienne, co daje naszym Klientom pewność odpowiedniej jakości wydruków i bezawaryjnej pracy urządzeń.

 

Klientom, którym zależy na komforcie pracy oraz kontroli i przewidywalności kosztów eksploatacji urządzeń i dla których priorytetami są  ich sprawność, możliwie najkrótszy czas reakcji serwisu oraz szybkie dostawy materiałów eksploatacyjnych, oferujemy kontrakty obsługi serwisowo-materiałowej.

 

Dodatkowo zapewniamy im również zdalny monitoring urządzeń, który raportuje bezpośrednio do naszego działu serwisu o stanie technicznym urządzeń, a także o poziomie zużycia tonera i innych materiałów eksploatacyjnych. Dzięki temu są one dostarczane na czas, co zapobiega powstawaniu przestojów w pracy urządzeń, jak również odciąża pracowników firmy od obowiązku angażowania się w obsługę techniczną urządzeń. Zdalna opieka serwisowa umożliwia też  jeszcze szybszą reakcję na pojawiające się usterki i zapobieganie ewentualnym większym awariom.

 

Serwis urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, drukarek, ploterów, DEVELOP, Canon, Konica Minolta, Poznań