O nas

 

Marcin Kliszewski - DEVA

Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości urządzeń drukujących, kopiujących i skanujących oraz przede wszystkim kompleksowych rozwiązań dla biznesu w zakresie systemów druku, serwisu oraz oprogramowania. Jesteśmy partnerem wiodących marek na świecie takich jak Canon, Develop, Konica Minolta, Zortrax, PaperCut czy SafeQ.

 

Naszą misją jest zapewnienie firmom rozwiązań w pełni odpowiadających ich potrzebom i usprawniających ich działania biznesowe przy zachowaniu najniższych kosztów eksploatacji. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, stale się rozwijający i podnoszący swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niestandardowym potrzebom i wymaganiom naszych Klientów. Oferujemy tzw. rozwiązania szyte na miarę ich organizacji.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu, naszymi Klientami są zarówno niewielkie lokalne firmy, jak i instytucje oraz korporacje mające oddziały na terenie całej Polski. Klienci cenią w nas profesjonalizm i odpowiedzialność, a elastyczność i solidność wyróżniają nas spośród konkurencji.

 

Marcin Kliszewski
DEVA Systems