PAPERCUT

 

PaperCut to marka, która powstała na bazie niewielkiej aplikacji do rozliczenia wydruków w lokalnym liceum w Australii. Te skromne początki doprowadziły do stanu obecnego, czyli do pełnego pakietu do zarządzania drukiem, używanego w ponad 100 krajach przez 50.000 klientów z każdego segmentu. Celem firmy było stworzenie innowacyjnego oprogramowania, które jest łatwe w użyciu i dostępne dla każdego.

 

PaperCut MF to rozwiązanie, które umożliwia szybkie, automatyczne monitorowanie i zarządzanie drukowaniem, czy kopiowaniem w organizacji, umożliwiając tym samym precyzyjne kontrolowanie kosztów oraz wpływu na środowisko. Sposób wdrożenia oprogramowania PaperCut jest zależne od wymagań jakie stawia sobie każda firma: od niewidocznej kontroli przez użytkownika urządzenie kopiująco-drukującego do zaawansowanej platformy pozwalającej zarządzać płatnościami i kosztami druku.

 

Rozwiązania PaperCut współpracują ze wszystkimi z oferowanymi przez naszą firmę urządzeniami i sprawiają, że całe środowisko drukowania jest bardziej bezpieczne, kontrolowane, produktywne i ekonomiczne.

 

Dowiedz się więcej o systemach zarządzania drukiem