Referencje

Firma DEVA Systems wdrożyła w naszej firmie rozwiązanie umożliwiające użytkownikom drukowanie, skanowanie, kopiowanie, odbiór i wysyłkę faksów na sześciu urządzeniach wielofunkcyjnych.

Całość procesu wymiany tradycyjnych drukarek biurkowych na duże, wielofunkcyjne urządzenia przebiegł bardzo sprawnie. Technicy firmy DEVA Systems podeszli do projektu bardzo profesjonalnie, przenosząc dane użytkowników bezpośrednio na urządzenia.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaproponowanego rozwiązania, które umożliwiło pracownikom naszej firmy bezpieczną i wygodną pracę. Wdrożenie rozwiązania wiązało się również ze znacznym obniżeniem dotychczasowych kosztów wydruku.

Serwis firmy DEVA Systems jest na najwyższym poziomie. Krótkie czasy reakcji oraz elastyczne podejście gwarantuje nam bezproblemową i bezpieczną pracę. Polecamy firmę DEVA Systems jako sprawdzonego partnera w biznesie.

 

Codziennie dostarczamy naszym klientom tysiące upominków i gadżetów marketingowych. Przed nawiązaniem współpracy z firmą DEVA Systems, sami zajmowaliśmy się posiadanymi przez nas urządzeniami skanującymi, kopiującymi i drukującymi. Powodowało to znaczne straty czasu działu IT na zamawianie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. Dział IT ponadto zajmował się przyjmowaniem zleceń dotyczących urządzeń drukujących i zleceniem serwisu odpowiedniej firmie zewnętrznej w zależności od modelu urządzenia.

 

Firma DEVA Systems zaproponowała nam kontrakty obsługi materiałowo – serwisowej, w ramach których wszelkie materiały eksploatacyjne do urządzeń są zawsze po stronie firmy DEVA. Z naszych barków został zdjęty nie tylko ciężar związany z obsługą stanów magazynowych materiałów eksploatacyjnych, nie martwimy się już także o jakiekolwiek kwestie serwisowe związane z urządzeniami, ponieważ w ramach umowy wszystkie problemy rozwiązywane są przez niezwykle kompetentnych techników firmy DEVA.

 

Firma DEVA Systems zajmuje się w naszej firmie obsługą urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek. Przez cały okres naszej stałej współpracy, bardzo pozytywnie oceniamy jakość zaproponowanych rozwiązań. Wielokrotnie doświadczaliśmy elastycznego i niestandardowego podejścia do naszej firmy, a wykonywane usługi oraz dostarczany sprzęt był zawsze na najwyższym poziomie. Nawiązanie współpracy umożliwiło nam pewność i ciągłość pracy, pomimo dużego obciążenia urządzeń.

 

Serwis firmy DEVA Systems gwarantuje nam profesjonalną obsługę oraz bardzo krótkie czasy reakcji. Cieszymy się, że możemy polecić firmę DEVA jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi w zakresie dostarczania i serwisu urządzeń kopiujących, drukujących i skanujących.

 

 

Do wdrożenia systemu zarządzania drukiem przymierzaliśmy się wielokrotnie. Na przestrzeni lat (bo w zasadzie o takim okresie czasu możemy mówić) testowaliśmy kilka najpopularniejszych rozwiązań dostarczanych przez jeszcze popularniejsze firmy. Za każdym razem przeszkodą było środowisko, w jakim miał pracować wdrożony system, a w szczególności skomplikowane zasady rozliczania kosztów poszczególnych jednostek organizacji. 

 

Firma DEVA przedstawiając nam system obiecała szereg możliwości konfiguracji i raportowania, a także, co najważniejsze niezawodną współpracę z wieloma urządzeniami (w tym także przez nas posiadanymi). I jak wyszło? Dziś bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że wybór systemu PaperCut MF i wybór firmy DEVA był słuszny. System spełnia oczekiwania użytkowników, jest stosunkowo tani w utrzymaniu i niezawodny. 

 

Firma DEVA wdrożyła rozwiązanie oparte o PaperCut MF i nowoczesne urządzenia DEVELOP w niecały tydzień. Naszym użytkownikom dostarczyliśmy nie tylko nowych możliwości, ale także, całkiem zwyczajnie, coś lepszego niż to czym dysponowali do tej pory. Ponadto zaawansowane mechanizmy zarządzania dostępem do urządzeń, możliwości rozliczania kosztów oraz raportowania zdarzeń w systemie pozwoliły szefom działów na wdrożenie szeroko zakrojonych planów oszczędnościowych.