SAFEQ

 

SafeQ to oprogramowanie, którego producentem jest firma YSoft z siedzibą w  Republice Czeskiej, zatrudniająca ponad 300 osób na całym świecie, posiadająca swoje centra badawczo-rozwojowe w Brnie i Pradze.

 

SafeQ to kompleksowe rozwiązanie w zakresie zarządzania drukowaniem, które pozwala przedsiębiorstwom obniżać koszty usług drukowania, a także zwiększać produktywność i bezpieczeństwo dokumentów. W swojej funkcjonalności zapewnia możliwość rozliczania każdego wydruku, opracowywania i wymuszania zasad drukowania, które wpływają na obniżenie tych kosztów, a bezpieczne uwierzytelnianie redukuje ryzyko związane z dokumentami pozostawionymi w zasobniku wyjściowym lub odebranymi przez niewłaściwe osoby. W systemie SafeQ monitorowanie środowiska drukowania jest wyjątkowo łatwe. Kompleksowe raporty i centralny, obsługiwany w przeglądarce pulpit nawigacyjny upraszczają zarządzanie systemem.

 

SafeQ jest zintegrowanym rozwiązaniem zarządzania drukiem, które można bezproblemowo zintegrować z urządzeniami przez nas oferowanymi.

 

Dowiedz się więcej o systemach zarządzania drukiem