Axpol

 

Codziennie dostarczamy naszym klientom tysiące upominków i gadżetów marketingowych. Przed nawiązaniem współpracy z firmą DEVA Systems, sami zajmowaliśmy się posiadanymi przez nas urządzeniami skanującymi, kopiującymi i drukującymi. Powodowało to znaczne straty czasu działu IT na zamawianie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. Dział IT ponadto zajmował się przyjmowaniem zleceń dotyczących urządzeń drukujących i zleceniem serwisu odpowiedniej firmie zewnętrznej w zależności od modelu urządzenia.

 

Firma DEVA Systems zaproponowała nam kontrakty obsługi materiałowo – serwisowej, w ramach których wszelkie materiały eksploatacyjne do urządzeń są zawsze po stronie firmy DEVA. Z naszych barków został zdjęty nie tylko ciężar związany z obsługą stanów magazynowych materiałów eksploatacyjnych, nie martwimy się już także o jakiekolwiek kwestie serwisowe związane z urządzeniami, ponieważ w ramach umowy wszystkie problemy rozwiązywane są przez niezwykle kompetentnych techników firmy DEVA.

 

Firma DEVA Systems zajmuje się w naszej firmie obsługą urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek. Przez cały okres naszej stałej współpracy, bardzo pozytywnie oceniamy jakość zaproponowanych rozwiązań. Wielokrotnie doświadczaliśmy elastycznego i niestandardowego podejścia do naszej firmy, a wykonywane usługi oraz dostarczany sprzęt był zawsze na najwyższym poziomie. Nawiązanie współpracy umożliwiło nam pewność i ciągłość pracy, pomimo dużego obciążenia urządzeń.

 

Serwis firmy DEVA Systems gwarantuje nam profesjonalną obsługę oraz bardzo krótkie czasy reakcji. Cieszymy się, że możemy polecić firmę DEVA jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi w zakresie dostarczania i serwisu urządzeń kopiujących, drukujących i skanujących.

 

Dariusz Dziadkowiec
Leader Działu IT, AXPOL Trading